Custom Made Herb Mix - eritellimusel ravimtaimede segu 600-800g

55,00 €

PAKEND: Originaal
KOGUS: 600-800g

Custom Made Herb Mix – eritellimusel         taimede segu

Custom Made Herb Mix segu on iga hobuse puhul unikaalne. Segusse valitavad taimed valitakse erinevaid meetodeid kasutades, kuid eelkõige sümptomitest lähtuvalt. Päevane     taimesegu kogus jääb vahemikku 15g – 20g. Sageli üks taim võimendab teise toimet ning neil on sarnaste näidustustega toime. Taimesegu võib anda hobusele kas eraldi või koos   lisatoiduga. Kuur kestab tavaliselt kuni 5 nädalat. Ideaalis peaks olema päevane kogus jaotatud kahe toidukorra vahel, aga võimaluse puudumisel võib anda segu ka kord päevas. Olenemata, kas tegu on taimesegu või lisandiga, on enamasti tulemuse saavutamiseks   vajalik vaadata üle kogu menüü ning vajadusel korrata kuuri tsüklitena.

Pärast tellimuse vormistamist täita nii vorm kui võimalusel lisada hobusest üldplaanis pilt järgmise lingi kaudu: https://balancedequine.ee/eritellimuse-vorm 

ÜLDINFO:
100% taimede baasil segu
Sisaldab kuni nelja erinevat taime
Ilma lisaaineteta

KASUTAMINE:
Ponid kuni 350kg: 15 grammi (1,5 mõõtelusikat päevas)
Ponid/hobused üle 350kg: 20 grammi (2 mõõtelusikat päevas)
Soovitatav teha kuuridena 2 kuni 6 korda aastas

NÄIDUSTUSED:

Vastavalt sümptomitele (nii kehalised kui käitumuslikud) 

HEA TEADA:

Juhul kui tegu on rahvusvaheliselt võistleva hobusega või tiine/imetava märaga, on see info oluline kirja panna vormi kaudu. Samuti,  nii Custom Made segu kui teiste ravimtaimede puhul on soovitatav alati kas veterinaarilt või terapeudilt üle küsida, kas taimeseguga võib jätkata ajal kui hobusel on muud ravimid peal. Mõnel juhul võivad need kas toimet vähendada või võimendada. Kindluse mõttes soovitatakse tavaliselt ravimite manustamise ajal taimede ravikuur peatada selleks ajaks.

SOOVITUSED:  Soovitatav on kuure teha regulaarselt tulemuse saavutamiseks.

Lisa ostukorvi